Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
6 triků jak se doma zabavit a nezbláznit se! - SLEVY A PRÁCE NA DOMA
Zůstat doma neznamená nudit se

6 triků jak se doma zabavit a nezbláznit se!

Poslední dny až týdny jsou asi náročné pro každého z nás. Musíme omezovat kontakty s přáteli, mnoho lidí pracuje z domu, děti nechodí do školy. Jde vám z toho všeho hlava kolem? Pak pro vás máme 6 užitečných tipů, jak se doma zabavit. Využijete je kdykoliv, když budete nuceni zůstat doma.

1) Seriály a filmy

Zkuste se na dění kolem nás dívat i z té lepší stránky. Konečně máte totiž čas zhlédnout všechny ty zajímavé seriály a filmy! Televize nabízejí mnoho programů, které vám pomohou se zabavit. Předplatit si také můžete služby, díky kterým získáte přístup ke všem žhavým novinkám i nestárnoucím klasikám. Díky smart televizi se ze sledování vašich oblíbených pořadů stane nejen zábava, ale i užitečně strávený volný čas. Můžete se vzdělávat, naučit se něco nového a to vše v té nejvyšší kvalitě!

Smart televize a mnoho další šikovné elektroniky vám dopřeje i naše Euronics sleva!

2) Zabavit se můžete i v kuchyni

Právě teď je také ideální čas zlepšit některé ze svých dovedností. Jednou takovou může být například vaření. Naučte se nové recepty a zkuste si trochu zaexperimentovat. Stane se z vás nový král kuchyně a ten nejšikovnější šéfkuchař v okolí. Projděte vybavení kuchyně a vytáhněte všechny spotřebiče a pomocníky, které jste si možná kdysi pořídili, ale ke kterým jste se doteď nedostali. Objevujte nepoznané způsoby, jak se zabavit, a naučte se nové a užitečné dovednosti.

Kvalitní vybavení kuchyně je základ, který vám může zajistit i naše Tescoma sleva!

Zapojte do vaření celou rodinu

3) Posilte své zdraví a zůstaňte fit

Dobrá imunita a pevné zdraví je teď důležitější než kdy jindy. Nezapomeňte si tedy udržovat zdravý životní styl. Veškerá současná omezení vám v tom nemohou zabránit. Dopřejte si dostatek spánku a odpočinku, hýbejte se, hodně pijte a hlavně jezte vyváženou a pestrou stravu. Své zdraví můžete posílit také šikovnými doplňky stravy a zdravými potravinami. Hlídejte si denní dávku všech vitamínů a dalších látek, které jsou pro naše tělo nezbytné – teď stejně jako jindy. Domácí cvičení je navíc skvělý způsob, jak se zabavit.

Vše pro vaše pevné zdraví získáte za báječné ceny i díky našemu Dr. Max slevovému kupónu!

4) Šikovné a zábavné aplikace

V dnešní době už asi každý vlastní chytrý mobilní telefon. K dostání je celá řada šikovných aplikací, které můžete právě teď začít objevovat. Nejen hry vám mohou posloužit k ukrácení dlouhé chvíle. Vzdělávejte se, procvičujte svou paměť či koncentraci, nebo se naučte nový jazyk. Vezměte do ruky svůj chytrý telefon nebo chytrý tablet, případně zapněte počítač a podívejte se, co vše vám nabízí. Mnoho aplikací vám může také pomoci získat všechny důležité informace o současném dění.

Potřebujete nový telefon nebo jinou elektroniku? Naše Smarty sleva je zde pro vás!

S tabletem se můžete bavit i vzdělávat

5) Jak zabavit nejen sebe, ale i své děti

Pro mnoho rodičů či starších sourozenců teď nastává doba, kdy je mnohem náročnější najít zábavu pro mladší obyvatele domácnosti. Ale nejen zábavu! Domácí vzdělávání se nemusíte bát. Využijte všechny šikovné hračky, které doma máte, a vyzkoušejte školu hrou. Interaktivní hračky jsou užitečné nejen v této nelehké době. S jejich pomocí se děti zabaví, naučí se novým dovednostem nebo si procvičí to, co už umí. Na řadu také přichází různé stolní nebo jiné společenské hry, které si spolu může zahrát celá rodina. Užijte si společně strávený čas!

Vše pro snadný život maminkám, tatínkům i dětem pro vás zajistí naše Feedo sleva!

6) Energie až na prvním místě

A kde na to vše brát energii? Nejdůležitější je samozřejmě dostatečně dlouhý a především kvalitní spánek. Co když se nám ho ale nedostává? Pořiďte si opravdu kvalitní kávu, která vám nejen dodá potřebnou energii. Potěší také vaše chuťové pohárky a možná si z jejího popíjení uděláte svůj nový oblíbený rituál. Možná je právě teď ta vhodná doba vyzkoušet různé způsoby přípravy kávy, její různé druhy a najít si ten svůj nejoblíbenější!

Lahodnou kávu si za prima ceny můžete koupit i díky naší Tchibo slevě!


Nudíte se? Pořiďte si medvídka mývala! A nebo se podívejte na tohle video plné super tipů, jak se zabavit:

Leave a Reply