Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
Dr.Max slevový kupón - SLEVY A PRÁCE NA DOMA
Dr max slevový kupón

Dr.Max slevový kupón

Lékárnu vnímá většina z nás jako místo, kam si zajdeme pro léky, když se necítíme dobře. Dr. Max je ale úplně jiná lékárna. Stará se o vás speciálně proškolený personál. Pomocí projektů pomáhá Dr. Max potřebným a podporuje snahy o zlepšení životního prostředí. Nabízí výrobky vlastní značky a část výrobků je vyráběna ve vlastních laboratořích. Sortiment je opravdu široký – od léků a zdravotnických potřeb, přes čaje a doplňky stravy až po veterinární prostředky či přírodní kosmetiku. Využijte Dr. Max slevový kupón a objevte, co dalšího tato síť lékáren nabízí.


Pokud máte zájem o slevu na drmax.cz, tak jste na správném místě. Získejte slevu při nákupu přes portál drmax.cz. Sleva je ve výši až 5% + jako bonus dostanete 100Kč.


 Slevový kód sleva – Návod k použití:

  1. Zaregistrujte se na tipli.cz. Pokud použijete tento odkaz: www.tipli.cz/dr-max-doporuceni jako bonus k prvnímu nákupu dostanete 100 korun a já, jako doporučující, dostanu také odměnu.
  2. Ve vyhledávači najděte prodejnu drmax.cz
  3. Klikněte na „Přejít na obchod“ na drmax.cz
  4. Najděte produkt, který vás zajímá, a zakoupíte ho.
  5. Ušetřili jste! Na vašem účtu Tipli uvidíte, kolik se Vám vrátí z nákupu. Po potvrzení nákupu můžete tyto peníze okamžitě zaslat na svůj bankovní účet.

tipli


O společnosti

Lékárny Dr. Max se objevily v roce 2006. S více než 400 kamennými prodejnami jde v současnosti o největší síť lékáren v České republice. Nepůsobí ale jen u nás, na pobočky můžete narazit také na Slovensku, v Polsku, Rumunsku či Srbsku. V letech 2015, 2016 a 2017 byl Dr. Max vyhodnocen jako nejdůvěryhodnější značka v oboru. Získal také ocenění za nejlepší lékárenský servis u nás. S Dr. Max slevovým kupónem budete v těch nejlepších rukou.

Dr. Max je tady pro vás – stejně jako Dr. Max slevový kupón

Uspokojování potřeb zákazníků je pro lékárny Dr. Max na prvním místě. Důkazem je umístění lékáren, které jsou zákazníkům k dispozici v mnoha obchodních centrech. Tyto prodejny jsou dostatečně velké na to, abyste se tam vešli i s nákupním vozíkem nebo kočárkem. Také otevírací doba lékáren je přizpůsobena potřebám zákazníků. Kamenné prodejny jsou otevřeny 12 hodin denně, 7 dní v týdnu. V Praze a Brně je dokonce k dispozici několik lékáren s nepřetržitou otevírací dobou. Sortiment je na pobočkách řazen do tematických regálů, takže rychle najdete to, co potřebujete. Pokud ne, je vám k dispozici proškolený personál. Ten vám jistě také poradí, jak uplatnit svůj slevový kupón Dr. Max.

Tady se o vás opravdu postarají

V lékárnách Dr. Max pracuje několik tisíc lékárníků a farmaceutických asistentů. Od roku 2008 funguje Akademie Dr. Max, která zaměstnancům poskytuje interní školení, e-learningové kurzy a odborné konference. Kvalitu vzdělání zaručují kapacity v oboru, tematicky se navazuje i na kampaně WHO (Světová zdravotnická organizace). Dr. Max dále spolupracuje s farmaceutickými fakultami a školení se mohou účastnit i lékárníci z jiných lékáren nebo zdravotní sestry.  Na vybraných lékárnách je zákazníkům k dispozici také dermacentrum, s diagnostickou technikou a proškolenou dermoporadkyní. Možná vás bude zajímat, že autorkou uniforem pro tyto dermoporadkyně je módní návrhářka Beata Rajská.

Online nakupování

Pohodlné nakupování – s Dr. Max slevovým kupónem i výhodné

Nakupovat můžete nejen na více než 400 pobočkách po celé republice, ale také v internetovém obchodě. Vybírat můžete z 10 000 produktů. Registrace není nutná, je ale velmi jednoduchá a rychlá. Pokud jí projdete, během objednávek budou předvyplněny všechny vaše údaje a nemusíte je tak zadávat pokaždé znovu. Na váš email vám také, pokud o to zažádáte, budou chodit informace o aktuálních slevách a akcích. Objednané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce, doprava je zdarma. Pokud si svou objednávku nebudete moci vyzvednout ihned, nevadí – vaše zboží na vás na pobočce počká až 5 dní. Objednávku si také můžete nechat poslat přímo domů, to už za menší poplatek. Při nákupu nad 1000 Kč máte ale dopravu také zdarma. A ušetřit můžete samozřejmě i s Dr. Max slevovým kupónem. Platit za objednané zboží lze dobírkou, on-line převodem nebo až při odběru, a to v hotovosti, pomocí platební karty nebo poukázkou.

Kvalitní výrobky za slušné ceny

Sortiment lékáren Dr. Max je opravdu široký. Kromě léčivých přípravků a zdravotnických prostředků zde můžete nakoupit doplňky stravy či různé čaje a potraviny. K dostání je také speciální zdravotnický materiál a diagnostické přístroje. Onemocní-li vám domácí mazlíček, i na něj se v lékárnách Dr. Max myslí. Speciální přípravky zde najdou také sportovci nebo nastávající maminky. Nakoupit můžete také dekorativní kosmetiku. Vyberte si z tisíců výrobků ještě dnes – a nezapomeňte využít svůj Dr. Max slevový kupón.

Něco pro milovníky přírodyPřírodní lékárna

Pokud neholdujete chemii a dáváte přednost ryze přírodním produktům, i ty v lékárnách Dr. Max seženete. Jedná se především o drogistické zboží, čisticí prostředky a mýdla. Tato přírodní kosmetika je vyrobena z netoxických látek a neobsahuje žádnou přidanou chemii. Neobsahuje ani těžké kovy, ropu a její deriváty, silikony ani žádné jiné škodlivé látky. Své zdraví můžete podpořit také nákupem spotřebičů pro zdravé vaření.

Exkluzivní značky a originální produkty Dr. Max

Dr. Max svým zákazníkům také nabízí více než 500 vlastních produktů. Výrobky nesoucí značku Dr. Max jsou k dostání pouze v lékárnách a na e-shopu Dr. Max. Jedná se především o doplňky stravy, dermokosmetiku, produkty pro dentální péči a zdravotnické pomůcky. Produkty vždy pocházejí od špičkových výrobců. V některých případech se jedná o vlastní recepturu a dohlíženo je také na dodavatele surovin. Největšími novinkami jsou sluneční kosmetika Equilibria a pečující dermokosmetika Nuance. Zároveň jsou lékárny Dr. Max výhradním dodavatelem některých exkluzivních značek. Například francouzskou dermokosmetiku značky Uriage jinde neseženete. Dr. Max slevový kupón vám zase zaručí, že ji seženete jen za tu nejlepší cenu.

Dr. Max není jen lékárna

V roce 2014 byla v Praze otevřena centrální laboratoř. Druhá taková pak vznikla v roce 2017 v Brně. Obě tyto laboratoře jsou vlastními laboratořemi lékáren Dr. Max a patří k nejmodernějším v České republice. Nalézají se zde sterilní prostory či přetlakové komory pro personál i materiál. Zde vyráběné léky jsou poté rozváženy nejen do lékáren Dr. Max, ale také do nezávislých lékáren, nemocnic nebo očních či Výzkumveterinárních klinik. Individuálně připravované léky jsou ale ve většině případů stále vyráběny přímo v zázemí jednotlivých lékáren Dr. Max.

Dr. Max pomáhá

Každý rok se Dr. Max podílí na podpoře desítek projektů. Zaměřuje se především na projekty, které se snaží zlepšit kvalitu života dětí a seniorů. Podporuje rodiny a děti se zrakovým postižením, děti po mozkové obrně nebo děti po transplantaci orgánu. Podílel se na organizaci letního tábora pro děti s autismem. Pomohl vybavit šicí dílny pro aktivní seniorky a podporuje také několik seniorských ochotnických spolků. S výrobky vlastní značky se účastní projektu Taxík Maxík, na kterém spolupracuje s Kontem Bariéry. Vybrané peníze se použijí na nákup speciálních automobilů pro starší a handicapované lidi. Nákupem v lékárnách Dr. Max tak pomáháte i vy. A Dr. Max slevový kupón vám to může usnadnit.

Leave a Reply