Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
Airbnb sleva – jak ji získat? - SLEVY A PRÁCE NA DOMA
airbnb sleva

Airbnb sleva – jak ji získat?

Slevu získáte velmi jednoduše, zabere Vám to asi 2 minuty, tak proč to nevyužít?

Momentálně můžete získat slevu v hodnotě 725 Kč, pokaždé záleží na aktuální akci. Sleva na AirBnB se vždy pohybuje mezi 500 Kč – 1000 Kč. Získáte ji pomocí 3 jednoduchých kroků:

Klikněte na tento odkaz – přesměruje Vás na AirBnB. Musíte využít tento odkaz, jinak slevu nedostanete. Když ho využijete, kredit dostanu i já, za což Vám předem děkuji. 

  1. Vyplníte údaje pro vytvoření Vašeho konta – trvá to asi minutu a konto budete používat při bookování ubytovaní.
  2. Máte kredit, který můžete využít na první booking. Jeho platnost je 1 rok a ubytování musí být v ceně nejméně 1800 Kč.
airbnb

Cestování je vynikající způsob, jak poznat něco nového. Můžeme cestovat do exotických zemí s velmi odlišnou kulturou. Můžeme poznávat, jak žijí naši sousedé. A i v naší vlasti je tolik nádherných míst, která čekají, až je objevíme! Vycestovat ale není jen tak. Musíme si zařídit volno v práci, hlídání domácích mazlíčků, obstarat zalévání květin nebo vyzvedávání pošty. Především si však musíme zajistit dopravu na námi vybrané místo – a ubytování. To je dnes mnohem jednodušší díky AirBnB. Využijte AirBnB slevu a užívejte si všechny výhody sdíleného bydlení!


Využijte AirBnB slevu a bydlete levněji

Přes AirBnB nabízí ubytování místní obyvatelé. Někdy mají lidé k dispozici nevyužívané nemovitosti. Jindy mají volný pokoj, o který se chtějí podělit. Vy tak můžete nová místa poznávat jejich očima. Jako byste tam sami bydleli. Zdají se vám hotely a penziony neosobní a drahé? Díky AirBnB se i na novém místě budete cítit jako doma – navíc za přijatelné ceny. A s AirBnB slevovým kódem můžete ušetřit ještě více.


O společnosti

Společnost AirBnB sídlí v San Franciscu a vznikla v roce 2008. Nový krátkodobý domov je možné najít v podstatě kdekoliv na světě. AirBnB má své hostitele na většině světových kontinentů. Konkrétně nabízí pronájem ubytování v téměř 200 zemích a v 65 tisících městech. A to včetně České republiky, kde si můžete vybrat z více než 15 000 nabídek. Denně se díky AirBnB ubytují až 2 miliony lidí. A kromě ubytování nabízí AirBnB také poznávání nového místa pomocí zážitků nebo doporučených restaurací. Využijte AirBnB voucher a zjistěte, co na vás v nabídce čeká.


Jak AirBnB funguje?

Registrace na jejich stránkách je krátká, rychlá a jednoduchá. Vyberete si, zda máte zájem o nový domov, zážitek a nebo restauraci. Při výběru nového domova stačí zadat požadované místo, termín a počet osob. Nastavit si můžete také cenu, kolik jste ochotni do ubytování dát. A nezapomeňte přitom, že můžete využít AirBnB slevu! Rovněž si můžete zvolit, zda si chcete pronajmout pouze jeden pokoj či celou nemovitost. AirBnB nabízí také možnost sdíleného pokoje, pokud potřebujete ušetřit a nevadí vám se o společný prostor podělit.


Díky širokým kritériím bude váš nový domov ideální

Nabídky se dají filtrovat i podle dalších kritérií. Máte jasnou představu, jak by mělo být vaše ubytování vybaveno? Potřebujete mít v blízkosti obchody nebo poštu? Chcete s sebou vzít svého mazlíčka nebo mít možnost zorganizovat párty pro pár přátel? Můžete si také zvolit, v okolí jakých památek či významných míst chcete bydlet. Případně jakým jazykem by měl mluvit váš hostitel. AirBnB rovněž nabízí možnost vybrat si nabídky pouze od garantovaných hostitelů. Nebo takové, u kterých je možné rezervaci bezplatně do 48 hodin zrušit. U jednotlivých nabídek se dozvíte další detaily o ubytování. A to včetně recenzí předchozích nájemců. Recenze mohou vkládat pouze uživatelé, kteří mají s daným ubytováním opravdové zkušenosti. K dispozici jsou samozřejmě rovněž fotografie. A při využití slevového kupónu AirBnB bude vaše bydlení dokonalé i po finanční stránce.


Poznejte nové místo se vším všudy

Na portálu AirBnB je nabízeno nejen ubytování, ale rovněž zážitky. Nejčastěji se jedná o komentované pěší prohlídky. V nabídce ale můžete také najít třeba kurzy vaření, kde vás seznámí s místní kuchyní. Nebo se vás pokusí naučit místní jazyk. V některých místech vám nabídnou společný běh nebo fotbalový zápas. A poznat tamní kulturu můžete díky nabízeným kulturním akcím. Všechny tyto zážitky odpovídají standardům kvality. A u vybraných lokalit vám AirBnB také poradí, kde se nejlépe najíst. I zážitky nebo pokrmy si můžete vychutnat za nižší ceny díky AirBnB slevě.


Mám vybráno – co teď?

Pokud se vám nějaká nabídka líbí, zarezervujte si pobyt. Způsob rezervace se liší podle hostitelů. Někteří umožňují okamžitou rezervaci. Jakmile ji provedete, ubytování máte automaticky rezervované. Někteří hostitelé si ale rezervace schvalují sami. K dokončení takové rezervace musíte zadat platební údaje. Hostitel má 24 hodin na to, aby vaši rezervaci potvrdil nebo odmítl. Můžete také zkusit hostitele nejdříve sami kontaktovat. Je lepší domluvit se na všem přímo s ním. Nezapomeňte, že ubytování nabízí lidé jako vy, kteří nejsou k dispozici 24 hodin denně. Je proto lepší se s nimi dopředu domluvit, kdy přesně přijedete, kde si vyzvednete klíče apod. Možnost kontaktovat hostitele využijte i v případě, že se ho chcete na cokoliv zeptat. Nezoufejte ale, když vám hostitel ihned neodpoví. Dejte mu čas. Můžete se také pokusit si s hostitelem domluvit slevu. Máte-li zájem o levnější ubytování a hostitel vám nechce vyjít vstříc, využijte slevový kupón AirBnB.


Platební podmínky

Jakmile je hostitelem rezervace přijata, uskuteční se platba. Platit můžete více způsoby: online platební nebo debetní kartou, přes PayPal nebo Apple Pay. Některé země mají ještě vlastní způsoby placení. V ceně je zahrnut poplatek za pobyt, provize pro AirBnB a daň. Někteří hostitelé si mohou navíc účtovat poplatek za úklid. Díky slevě AirBnB vás ale žádné poplatky navíc nepřekvapí. Může se také stát, že hostitel bude muset vaši rezervaci zrušit. V takovém případě si můžete nechat zaplacenou částku převést na jiné ubytování. Rozdíl v ceně vám AirBnB samozřejmě vrátí. Pokud si jiné ubytování nevyberete, je vám vrácena celá částka. Hostiteli jsou peníze připsány až 24 hodin poté, co se dostavíte na ubytování. Je to záruka před možnými neshodami. Platit je možné v několika různých měnách. Pokud ale platíte v cizí měně, počítejte s bankovními poplatky. Někdy se také stává, že si banka účtuje poplatky za převod i v případě, že jste si našli ubytování ve své rodné zemi.


sleva na airbnb

S AirBnB bezpečně a bez starostí – a s AirBnB slevou navíc i levněji

Bezpečnost ubytování je zaručena pomocí nejmodernějších technologií. AirBnB kontroluje všechny uživatele, tedy hostitele i ty, kteří hledají ubytování. Denně sleduje aktuální dění a ví o všech možných rizicích v konkrétních zemích. O nich pak uživatele dopředu informuje. AirBnB pořádá také bezpečnostní workshopy pro hostitele. Na nich jim spolu s různými experty pomáhají zajistit co největší bezpečnost ubytování. Hostitelé mají nárok na detektor kouře a oxidu uhličitého zdarma. Pokud provádíte platbu pouze přes oficiální stránky nebo aplikaci AirBnB, nemůže se nic stát. Váš účet je maximálně zabezpečen. Získejte slevu AirBnB a vychutnávejte si všechny tyto výhody za nižší ceny.


Reklamace a řešení potíží

Na stránkách AirBnB je k dispozici rozsáhlá nápověda, kde se dozvíte vše potřebné. Mimo jiné zde zjistíte, jak použít AirBnB slevový kupón. AirBnB jde v první řadě o spokojenost, jak ubytovávaných, tak hostitelů. Myslí tedy opravdu na vše a nápověda vám jistě nabídne odpověď na jakoukoliv vaši otázku. Pokud máte nějaké problémy nebo dotazy, nebojte se obrátit přímo na hostitele. Ubytování nabízí milí a vstřícní lidé, kteří vám rádi pomohou. V případě, že hostitel musí vaši rezervaci zrušit, snaží se vám pomoci najít adekvátní náhradu.  Obrátit se na AirBnB můžete také v případě jakýchkoliv potíží na místě. I zde ale platí, že nejlepší je nejdříve kontaktovat hostitele a snažit se problém vyřešit s ním.


AirBnB změní váš pohled na cestování

AirBnB je skvělá příležitost, jak potkat nové lidi a poznávat cizí místa z úplně jiného úhlu pohledu. Miliony spokojených zákazníků a profesionální tým zaručují, že o vás bude dobře postaráno. Díky AirBnB slevě si tak můžete užít netradiční způsob cestování. Využijte některou z desítky tisíc nabídek a vyražte do světa!

ubytovani

Pokud jste si nevybrali ubytování na AirBnB, zkuste Booking a využijte také slevu na vaše ubytování.

Leave a Reply