Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
TOP 4 dámské plavky, v kterých bude v létě 2020 za hvězdu! - SLEVY A PRÁCE NA DOMA
Nejlepší plavky pro léto 2020

TOP 4 dámské plavky, v kterých bude v létě 2020 za hvězdu!

Léto je už zase tady a je na čase vyvětrat šatník! Pořiďte si plavky, které odpovídají nejnovějším trendům, a u každé vody budete naprosto jedinečná. Podívali jsme se za vás na módní mola, abychom vám s jistotou řekli, jaké plavky budou v létě 2020 nejvíc cool a in a nej!

Nestárnoucí klasika, která nikdy nezklame

Nechce se vám investovat každý rok do nových plavek, protože trendy se neustále mění? Tak si pořiďte klasické plavky v černé barvě s elegantním střihem a jeďte se ukázat třeba do aquaparku! Ať už s nimi ale vyrazíte kamkoliv, budete jasně za hvězdu. Černá barva a elegantní střih jsou totiž nestárnoucí klasiky, s kterými nikdy nešlápnete vedle. Takže vám jedny plavky vydrží i několik dlouhých let, a přesto budete rok co rok ten největší trendy člověk v okolí!

Aquapark, wellnes či sauna? Prima pobyty za prima ceny vám zajistí náš slevový kupón SlevaDne!

Užijte si léto naplno!

K plavání nepatří jen krásné plavky, ale také zábava! A té si nejvíc užijete s těmi nejlepšími hračkami do vody. A věřte, že ani těm se trendy nevyhnou. Pořiďte si proto nafukovací lehátko ve tvaru obřího jednorožce nebo plátku pizzy a budete naprosto dokonalí. V bazénu či u rybníka si můžete ve vodě vyzkoušet také trochu cvičení a fyzické aktivity. Díky nafukovací síti na volejbal to bude neuvěřitelná legrace! Musíte se starat o své mladší sourozence? Nevadí, i pro malé děti je nabídka hraček do vody velmi pestrá a vybere si z ní opravdu každý!

Hračky nejen do vody má pro vás připravené naše Feedo sleva!

Buďte v létě 2020 in a pořiďte si trendy plavky

Ahoj, ahoj, ahoj!

Všem námořníkům, vodákům a milovníkům vody zdar! Patříte k nim také? Tak to dejte patřičně najevo i svými plavkami. Námořnický styl je už posledních pár let velmi oblíbený a jeho popularita neklesá – ba naopak. Plavky s proužky, s námořnickou či vodní tématikou, to je to, co i letos letí. Proužky mají navíc tu výhodu, že pomáhají tvarovat postavu. Nezapomeňte, vodorovné proužky zeštíhlují, svislé zase prodlužují. A hlavně vypadají naprosto báječně a jsou nesmírně in!

Naše Tchibo sleva vám pomůže nejen k pruhovaným plavkám – vyzkoušejte ji!

Probuďte to zvíře v sobě!

Staňte se královnou džungle a ukažte všem, jaká síla ve vás dřímá! Nebo prostě jenom milujete zvířata? Tak jako tak, zvířecí motivy a designy patří k dalším trendům, které letos ovládly módní přehlídky, mola a světoznámé butiky. Plavky v leopardím, zebřím, hadím, krokodýlím či jakýmkoliv jiným zvířecím motivu jsou naprostým top! A jestliže vám tyhle vzory příliš nesedí, trendy budete i v plavkách s vyobrazením vašeho oblíbeného zvířete.

Krásné a sexy plavky už na vás čekají! Zařídila je totiž naše Bibloo sleva!

Trendy a krásné plavky na léto 2020

Milujeme puntíky!

Všimli jste si, kolik puntíkatých věcí se kolem nás v poslední době vyrojilo? Není to náhoda, puntíci jsou totiž jedním z nej letošních trendů. Pokud chcete být opravdu in, pořiďte si s nimi naprosto všechno. Puntíkaté plavky jsou základ, doplňte je také o osušku s puntíky, župan s puntíky, klobouk s puntíky, sluneční brýle s puntíky, žabky s puntíky, slunečník s puntíky, láhev na pití s puntíky, box na svačinu s puntíky, nafukovací kruh s puntíky…

Také naše Bonprix sleva miluje puntíky!

Dokonalost je v detailu

Pokud se vám žádný z výše uvedených trendů nepozdává a přesto byste chtěli u vody válet, máme pro vás na konec jeden šikovný typ. Pořiďte si jednoduché plavky, které se mohou na první pohled zdát obyčejné. Při bližším pohledu si však každý všimne, jak originální jsou. Jakto? Krása je v jednoduchosti a dokonalost zase v detailu. Zkuste najít takové plavky, které se něčím liší od všech ostatních. Může jít o drobnou a nenápadnou dekoraci, plavky se šněrováním, originálním zavazováním, texturou, barvou či vzorem. Fantazii se meze nekladou. To nejdůležitější (nejen) pro léto 2020 totiž je, abyste se za všech okolností cítili dobře!

Originální plavky za jedinečné ceny? Tak to je naše Orsay sleva!


Výběr plavek určitě nepodceňujte! Následující video vám prozradí, jak si vybrat plavky té správné velikosti:

Leave a Reply