Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
Tchibo sleva - SLEVY A PRÁCE NA DOMA

Tchibo sleva

Sháníte svetr, ponožky, židli, škrabku, polštář, zrcadlo, podložku na cvičení nebo třeba plyšáka?  Prozradíme vám místo, kde tohle všechno najdete, ale připravte se na to, že budete nejspíše překvapeni. Tchibo.cz. Ano, značka Tchibo už dávno neznamená pouze kávu a kávové speciality. Co vše tedy Tchibo nabízí? To vám pomůže zjistit Tchibo sleva!

Hrnek s kávovými zrnyO společnosti

Historie společnosti Tchibo sahá až do roku 1949, kdy byla založena v Německu. Z místního prodejce kávy se rychle stal velkoprodejce, který své výrobky nabízí po celé zemi. A od 90. let působí Tchibo také ve střední a východní Evropě. V roce 1991 se poprvé objevilo i u nás a v současné době zde má téměř 40 kamenných prodejen. Kromě kávy od roku 2004 nabízí také různé druhy spotřebního zboží od potřeb pro domácnost, přes elektroniku a sportovní potřeby až po oblečení a doplňky. Sortiment se navíc každý týden obměňuje, takže tady na vás neustále čeká něco nového. Objevujte s Tchibo slevou.

K pořádné kávě patří pořádný kávovar – vybírejte na okay.cz!

Tchibo myslí na planetu

Všechny kávy, které Tchibo nabízí, jsou označeny logem Fairtrade a Rainforest Alliance. Tato loga dokládají, že při výrobě kávy Tchibo je brán zřetel na naši planetu a vše je uzpůsobeno ochraně životního prostředí. Pěstitelé kávy pocházejí z rozvojových zemí a Tchibo spoluprací s nimi pomáhá zlepšit jejich životní úroveň. Na všechny nabízené textilní výrobky je používána biobavlna z Bangladéše, kterou  pěstují místní farmáři. A Tchibo pomáhá samozřejmě také u nás. Díky Tchibu mohla vzniknout například Ta kavárna, kde pracují tělesně postižení. Tchibo sleva vám pomáhá pomáhat.

Ve výrobě kávy je Tchibo stále jedničkou

Sortiment nabízených produktů společností Tchibo se sice rozšířil, ale původní zaměření této společnosti se nezměnilo. I dnes najdete v jejich nabídce kávy, a to v kapslích, mleté i instantní. Budete-li Horký šálek kávynabídku Tchibo pečlivě sledovat, nejspíše narazíte i na speciální limitované edice. Kromě káv samotných nabízí Tchibo také kávové příslušenství včetně vynikajících kávovarů značky Cafissimo. Káva Tchibo pochází jen a pouze z udržitelné produkce a často jsou místem původu malé kávové farmy.

Každý týden něco nového

Vždy v úterý je nabídka produktů na e-shopu obměňována. Každý týden má své téma, podle kterého se sortiment řídí. Neváhejte proto a sledujte Tchibo stránky pečlivě, aby vám nic neuniklo. Všechny výrobky z exkluzivních kolekcí jsou vyráběny speciálně pro společnost Tchibo a nikde jinde je nenajdete. Většinu z těchto výrobků vyvíjeli vlastní odborníci a celý proces výroby je pečlivě kontrolován. Každý výrobek je tak té nejvyšší kvality. Tchibo sleva vám vždy zajistí jen to nejlepší!

Jste nakopnutí? Obujte si boty z Shooos.cz a vyrazte ven!

Rychle najdete, co potřebujete

Prohlížejte si kategorie nebo zkuste štěstí a požadovaný výrobek si vyhledejte sami pomocí vyhledávače. V kategoriích se snadno zorientujete a jednotlivé výrobky si můžete seřadit podle jejich oblíbenosti, ceny, výše slevy či podle jejich hodnocení. Tchibo e-shop vám vyhledávání usnadní pomocí řady filtrů, díky kterým si zobrazíte jen výrobky s požadovanou velikostí, barvou, vzorem, materiálem a nebo v určitém cenovém rozpětí. U ceny nezapomeňte, že na vás čeká Tchibo sleva.

Zajímavé novinky a akce – jako Tchibo sleva

Ještě před objednáním si můžete svou objednávku prohlédnout, zkontrolovat a případně v ní měnit počet kusů či velikost objednávaného zboží. Pokud nejste na stránkách Tchibo.cz registrovaní, budete při každé objednávce muset své údaje vyplňovat znovu a znovu. Registrace je velmi krátká a jednoduchá a rozhodně se vyplatí. Díky ní získáte také přístup k newsletteru, který vás bude informovat o nejnovějších akcích a novinkách. I o Tchibo slevě.

Doprava zboží na prodejnu je zcela zdarma

Lhůta dodání se liší podle typu produktu, většinou se jedná o 4 až 6 pracovních dní, ale některé výrobky k vám mohou putovat i 14 dní. Přesné údaje se dozvíte ihned po objednání a Tchibo vás bude také informovat o předání zásilky dopravci, na jehož stránkách můžete její cestu přesně sledovat. Za zboží lze zaplatit předem pomocí kreditní karty, bankovního převodu či PayPal aplikace. Samozřejmostí je také platba na dobírku či až při vyzvednutí v kamenné prodejně. Pokud si necháte zboží zaslat tam, dopravu budete mít zdarma. Výhodou je také to, že pokud na místě zjistíte, že vám objednané produkty nevyhovují, můžete je okamžitě vrátit.

Kávová zrnaZajímá vás, jak chutná pravá turecká káva? Ubytujte se přes Airbnb.cz a zjistěte to!

Vrácení zboží je opravdu jednoduché

Zboží lze do 30 dnů vrátit, a to poštou či přímo na prodejně. Pokud se dostavíte na kamennou prodejnu, nemusíte zboží přinést v originální krabici a peníze za ně obdržíte ihned. Pokud se nemáte možnost dostavit na prodejnu, ale zboží je příliš velké či těžké, abyste je poslali, Tchibo si je u vás vyzvedne. Rozměrnější zboží nebo zboží prodané v rámci partnerských akcí nelze na prodejně vracet.

TchiboCard a Tchibo sleva – budete jako v bavlnce

Jako držitel TchiboCard  obdržíte za každých 10 Kč z nákupu jedno Věrnostní zrnko. Tato zrnka můžete vyměnit za speciální produkty. Další velkou výhodou je právo k přednostnímu nákupu. Jako první se tak dostanete k výrobkům určeným k prodeji pro daný týden, a to o celých 5 dní. Jelikož je nabídka všech produktů časově omezená a její platnost je pouze jeden týden, členství v TchiboCard se opravdu vyplatí. Stejně jako Tchibo sleva!

Mobilní Tchibo

Ať už vlastníte mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iOS, Tchibo aplikace je zde pro vás. Najdete v ní přizpůsobenou verzi Tchibo e-shopu, ve které se snadno zorientujete. Můžete si tak rychle a jednoduše vyhledat nejbližší prodejnu, zjistit, jaké produkty právě nabízí a pokud se vám nikam nechce chodit, zakoupit je rovnou z mobilu. Využijte možnosti sledovat Tchibo také na Facebooku, Twitteru, YouTube, Instagramu či Pinterestu a budete o všem vědět jako první. Podívejte se taky na Heureka.cz a zjistěte, kolik spokojených zákazníků Tchibo má.

Široký výběr různorodého zboží nabízí také Magnet-3pagen.cz!

Nechte si poradit od Marty Jandové

Na stránkách Tchibo.cz můžete narazit také na Tchibo Blog. Ten už od roku 2014 nabízí svým čtenářům zajímavé články z různorodých oblastí. Dozvíte se zde o novinkách v módním odvětví, dostanete zde kulinářské typy či rady pro každý životní styl. Redakční tým tvoří profesionálové, a to i z řad celebrit. Můžete si zde přečíst články od Kláry Vytiskové či Marty Jandové. Najdete zde inspiraci a mnoho šikovných rad a tipů.

V Tchibo vám ochotně poradíKáva

Na stránce Tchibo.cz najdete také velmi rozsáhlou nápovědu s důležitými informacemi. Kromě odpovědí na nejčastěji kladené otázky zde najdete například inspiraci na dárky pro své blízké. Jste-li registrovaným uživatelem, máte přístup k historii svých objednávek či k administrativě svých údajů. A naleznete zde také kontakty na Zákaznické centrum, které je vám k dispozici a ochotně vám s čímkoliv poradí. Můžete je kontaktovat prostřednictvím telefonu, e-mailu či speciálního formuláře.

Exkluzivní výrobky jen pro vás

Tchibo je již od svých počátků zárukou kvality. Platilo to o kávě a platí to i o všech dalších produktech, které nabízí. Právě exkluzivita nabízených produktů umožňuje společnosti Tchibo pečlivě dohlížet na jejich výrobu a zaručit svým zákazníkům jen tu nejvyšší kvalitu. Tchibo sleva vás tak přiblíží k prvotřídnímu a vždy originálnímu zboží, jehož výroba je šetrná k životnímu prostředí a pomáhá lidem v chudých zemích.

Leave a Reply