Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
Euronics sleva - SLEVY A PRÁCE NA DOMA
euronics sleva logo

Euronics sleva

Nakupování elektroniky přes internet může být náročné. Je těžké se vyznat v obrovském množství nabízených výrobků a snažit se je mezi sebou porovnat. Vybrat ten nejlepší z nich nám mnohdy trvá celé hodiny. A pak se ještě objevují komplikace s platbou nebo s dopravou. A reklamace bývá noční můrou! Euronics se ale o své zákazníky stará opravdu dobře. Nabízí mnoho kvalitních služeb, které z nakupování na jejich e-shopu dělají příjemný zážitek. Chcete si výběr elektroniky opravdu užít? Euronics sleva vám pomůže hodit starosti za hlavu.


 Slevový kód sleva – Návod k použití:

  1. Zaregistrujte se na tipli.cz. Pokud použijete tento odkaz: www.tipli.cz/doporuceni-euronics jako bonus k prvnímu nákupu dostanete 100 korun a já, jako doporučující, dostanu také odměnu.
  2. Ve vyhledávači najděte prodejnu euronics.cz
  3. Klikněte na „Přejít na obchod“ na euronics.cz
  4. Najděte produkt, který vás zajímá, a zakoupíte ho.
  5. Ušetřili jste! Na vašem účtu Tipli uvidíte, kolik se Vám vrátí z nákupu. Po potvrzení nákupu můžete tyto peníze okamžitě zaslat na svůj bankovní účet.

tipli


O společnosti

Euronics je největší evropská síť maloobchodních prodejců elektrospotřebičů. Společnost byla založena v roce 1990 v Nizozemsku. V současnosti má své pobočky ve 36 zemích, včetně České republiky. První prodejna Euronics se u nás otevřela v roce 1999, dnes už je jich více než 100 a další se stále otevírají. Podle Heureky je s nabízenými službami spokojeno 95 % zákazníků. Získejte Euronics slevu a přesvědčte se o kvalitě nabízených služeb sami.

Sháníte pračku nebo biokrb? Euronics sleva vám pomůže!

Sortiment má Euronics opravdu široký. Koupit si můžete velké i malé spotřebiče či výrobky z oblasti TV, audio a video. Samozřejmostí jsou notebooky, stolní počítače, tablety, telefony, fotoaparáty a navigace. Seženete zde také elektroniku pro svou zahradu, dům či dílnu. A v nabídce je také bohaté příslušenství k téměř každému nabízenému výrobku. Elektrospotřebiče jsou od více než 60 světových značek, které garantují jeho vysokou kvalitu. Se slevou Euronics nakoupíte kvalitní výrobky za příjemné ceny.

Snadné vyhledávání a porovnávání výrobků

Internetový obchod Euronics je velmi přehledný a uživatelsky příjemný. Můžete si vyhledat konkrétní zboží nebo si prohlížet kategorie. Zobrazené výrobky lze dále třídit podle několika filtrů. Těch je nepřeberné množství, takže pokud máte představu o tom, co chcete koupit, díky filtrům to najdete snadno a rychle. Zboží si můžete seřadit podle oblíbenosti, názvu, ceny nebo hodnocení uživatelů. Nezapomeňte, že Euronics sleva vám zařídí ještě levnější výrobky . U každého produktu navíc ihned vidíte, zda je skladem, případně za jak dlouho k vám může být doručen. Díky porovnávači můžete u vámi vybraných výrobků přehledně srovnat všechny jejich parametry. A k dispozici máte také okénko pro poznámky.

Automatická registrace

Všechny funkce stránky, včetně porovnávání, můžete využívat i bez registrace. S ní ale máte jistotu, že se vám nic neztratí – výsledky vašich porovnání nebo vaše poznámky. Zaregistrovat se můžete sami, je to velmi jednoduché a rychlé. Pokud však provedete objednávku přes e-shop, bude vám účet automaticky vytvořen. Všechny údaje k němu vám obratem přijdou na váš email. Registrace je velmi užitečná i pro případnou reklamaci. Na svém účtu totiž máte k dispozici všechny doklady k  zboží zakoupenému přes e-shop. Pokud si to budete přát, bude vám pravidelně docházet také newsletter s informacemi o nejnovějších akcích. Euronics sleva ale znamená akci každý den!

Nejste si jistí výběrem? Euronics vám poradí!

Na stránkách je k dispozici Poradna, kde najdete mimo jiné recenze výrobků nebo jejich testování. Pro lepší představu jsou zde i videorecenze. Přečíst si můžete také různé tipy a zajímavosti. Pokud byste narazili na nějaké technické slovíčko, kterému příliš nerozumíte, můžete využít Slovník pojmů. Nakupujete-li v kamenné prodejně, obsluhující personál je odborně vyškolený a i on vám rád poradí nejen s výběrem zboží. Na prodejnách je také zdarma k dostání časopis Inspirace se zajímavostmi a novinkami ze světa elektroniky.

Zboží vám bude doručeno podle potřeby

Pokud nakoupíte za více než 5 990 Kč, doprava je zdarma. Bezplatný je také osobní odběr na prodejně. Zboží si ale za menší příplatek můžete nechat dovézt až domů. Má-li objednávka méně než 30 kg, můžete využít služeb České pošty. Ta umožňuje doručení k vám domů nebo vyzvednutí na pobočce. Se službou DPD Private budete mít zásilku u sebe už druhý pracovní den. A u služby TopTrans s vámi komunikuje přímo řidič, který k vám zásilku veze. Máte tak jistotu, že budete přesně vědět, kdy k vám dorazí. U všech těchto dopravců můžete sledovat pohyb zásilky.

HDS Komfort je doprava se službami navíc

Dopravu zajišťuje také společnost HDS Komfort. Předem se domluvíte, kde a kdy si chcete zásilku vyzvednout. Zboží vám může být doručeno i v pozdějších večerních hodinách.  O každém pohybu zásilky budete mít přehled a budete včas informováni o blížícím se předání. Pokud se řidič zpozdí, dá vám vědět. A pokud budete potřebovat, lze doručení posunout. Řidič a závozník HDS Komfort vám pomohou zboží vynést až k vám do bytu. Objednávku můžete ihned rozbalit a ještě za přítomnosti pracovníků zkontrolovat její stav. Potvrdí vám také záruční list a podepíší s vámi všechny potřebné dokumenty. Budete-li si to přát, odvezou obal od nového zboží a na vaše přání vám mohou také odvézt starý výrobek. Využijte Euronics slevu a užijte si všechny tyto výhody.

S Euronics můžete hodit starosti za hlavu!

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete jej do 14 dní od převzetí zase vrátit. Euronics vám vrátí nejen peníze za zboží, proplatí vám také náklady za dopravu. A starosti vám ušetří také dodatečná pojištění, která si můžete pořídit. Záruční doba je automaticky 2 roky, můžete si ji ale až o další tři prodloužit. Využít můžete Pojištění nahodilého poškození pro nečekané situace, na které se zákonná záruka nevztahuje. Nebo Pojištění proti odcizení, díky kterému vám bude v případě krádeže poskytnuta náhradní věc. Pokud máte problém s vyřízením reklamace či máte stížnost na služby ze strany Euronics, můžete se obrátit na ombudsmana pro zákazníky. Ten je nestranný a pokusí se problém vyřešit co nejrychleji a ke spokojenosti všech zúčastněných.

S Euronics ušetříte – a s Euronics slevou ještě více!

Pokud jste držitelem Euronics karty, vrátí se vám z každého měsíčního nákupu 5 % částky. Máte-li v úmyslu nakupovat větší množství spotřebičů najednou, pracovník vám zdarma vytvoří nabídku na míru. Ušetřit vám může také vaše Euronics sleva. Narozdíl od mnoha jiných obchodů má Euronics své ceny vždy stejné, ať už nakupujete v kamenné prodejně nebo přes jejich e-shop. Platit můžete převodem, online kartou a nebo hotovostí při osobním odběru či při doručení zboží. Při objednání zboží si můžete také nastavit platbu Na splátky. Zboží vám nebude odesláno, dokud banka nepotvrdí schválení úvěru. Nemusíte se tak bát, že si koupíte zboží a nebudete jej moci uhradit. Můžete si také sjednat pojištění pro případ nečekané situace, kdy nebudete moci úvěr splácet.

Pracovníci Euronics vám pomohou se vším

Na stránkách Euronics najdete obsáhlou nápovědu. Je zde k dispozici také seznam témat, které zákazníci hledají nejčastěji. Krok za krokem vás provedou nákupem, objednávkou, platbou i dopravou. Poradí vám, kde najdete nejbližší autorizovaný servis nebo jak vyřídit reklamaci. V nápovědě je také jednoduše a srozumitelně popsáno, jak se využívá Euronics sleva. S dotazy se můžete obracet samozřejmě i na zákaznické centrum, buď telefonicky nebo emailem.

S Euronics se nemusíte starat o nic

Služby, které společnost Euronics nabízí, jsou velmi kvalitní a rozsáhlé. Vy si pouze vyberete a objednáte výrobek, vše ostatní už zařídí za vás. Platba je velmi jednoduchá, doprava rychlá a vy se ze svého zboží můžete brzy radovat. Žádné starosti, žádné zařizování, žádné skryté poplatky, žádné složité papírování. Nakupování s Euronics je opravdu snadné. A Euronics sleva se postará, aby bylo i výhodné!

Leave a Reply