Zimní čepice

Trendy čepice a čapky pro zimu 2019

Snad každý profesionální kadeřník vám řekne, že vlasy v zimě velmi trpí chladem. A o tom, jak nepříjemné a bolestivé jsou zmrzlé uši, víme své asi všichni. Připravte se na chladné a sněhem zaváté dny a zabalte se do hřejivých čepic. My pro vás máme pár tipů na to, jakou čepici si vybrat, aby byla praktická a teplá, ale také moderní a podle nejnovějších trendů.

1. Pletené beanies

Čepice typu beanie se těší velké oblibě již mnoho let, a tak není divu, že i letos vévodí všem žebříčkům s TOP trendy pro zimu 2019. Beanie čepice je dostatečně velká na to, aby pokryla celou hlavu i uši a je navíc k dostání v mnoha barevných odstínech a provedeních. Svou beanie si vybere každý, ať už dáváte přednost moderním, originálním, extravagantním, nebo spíše klasickým vzhledům. Beanie čepice se navíc dá nosit hned několika způsoby, které vám představí video na konci tohoto článku. Pořiďte si beanie a letošní zima pro vás bude dostatečně teplá i trendy.

Krásné a kvalitně zpracované beanie i jiné čepice vám zajistí naše Bata.cz sleva!

2. Barety

Barety už dávno nejsou doménou jen francouzských mimů. Způsob, jakým módní návrháři zakomponovali čepice typu baret do svých modelů pro podzim/zimu 2019, bourá všechny zažité stereotypy. K dostání jsou nejen klasické barety, ale také čepice v koženém hávu, s kontrastními barvami či originálními vzory. Pořiďte si na dotek hebký a velmi hřejivý baret, nebo elegantní černý baret s třpytivou dekorací. Baret se dá nosit tradičně, nebo velmi šik způsobem: položený vysoko na čele tak, aby odkrýval linii vlasů pod ním.

Toužíte po nádherném a originálním baretu? Pak je tady pro vás Otto.cz sleva od nás!

Pánská zimní čepice

3. Čelenky

Čelenky jsou vhodné především do mírného počasí, kdy tolik nezebe. Uši s nimi budete mít vždy dokonale v teple! Letí zejména pastelové či výrazné barvy a nebojte se ani úžasných dekorací jako jsou mašle, nebo bambule. Čelenka s mašlí vás nejen ochrání před chladem, ale budete v ní dokonale moderní a trendy. Hřejivé a pletené čelenky se těší velké oblibě také proto, že vám tolik neponičí účes jako jiné pokrývky hlavy. Můžete tedy bez obav vyrazit na party, uši zakrýt šik čelenkou a vypadat stejně upraveně, jako když jste vycházeli z domu. Nebo můžete čelenku použít rovnou jako součást svého trendy outfitu.

Roztomilé i elegantní čelenky na vás čekají v Orsay, u nás na vás zase čeká Orsay.cz sleva!

4. Chlupatá čepice

Letošním trendům jasně vévodí chlupaté modely, ať už jde o kabáty, kabelky, boty a nebo právě čepice. Přidejte si ke své chlupaté čepici bambulku a budete za hvězdu! Samozřejmě vás nikdo nenutí pořizovat si výrobky z pravých chlupů či kožíšků. Sama módní mola byla plná vysoce kvalitních umělých náhražek a trendem letošní zimy je tak i ochrana zvířat a přírody kolem nás. Chlupatá čepice se tak snadno může stát nejen nezbytnou pokrývkou hlavy a velmi módním doplňkem, můžete ji také využít k šíření osvěty mezi své blízké.

Zatoužili jste po chlupaté a hřejivé čepici? Pomůže vám Bibloo.cz sleva od nás!

Dámská zimní čepice

5. Originální, roztomilé, barevné

Extravagantní kreace nesmí chybět mezi trendy žádné sezóny a ani ta letošní není výjimkou. Z některých modelů předváděných na světových módních přehlídkách by vám nejspíše spadla brada údivem. Dostát tomuto trendu ale můžete i pořízením čepice v barevných a hravých odstínech namísto typických zimních odstínů černé a bílé. Přidejte roztomilý obrázek, uši, mašličku, cokoliv, v čem se budete cítit dostatečně dobře.

Naše Answear.cz sleva může být vaší cestou k barevné a roztodivné čepici, s kterou budete šik!


Podívejte se na 6 způsobů, jak nosit čapku typu beanie:

Leave a Reply