Buďte v roce 2019 in s těmito kabáty

5 trendy stylů kabátů, které budou vládnout letošní zimě

Zimní trendy letošního roku by se daly popsat jedním slovem: obrovské. Kabáty, které budou v zimě 2019 nejvíc trendy, jsou obrovské ve všech směrech: v délce, barvě či tvaru. Někdy se sice může zdát, že to, co se objeví na módních molech, je v běžném životě naprosto nepraktické. V následujících 5 tipech se ale snoubí moderní trendy a praktická elegance.

1. Trenčkot

Láska na první pohled. Přesně tak trenčkoty působí na mnohé milovníky trendů a moderních střihů. A protože je letos in všechno obrovské, platí to i u trenčkotů. Na módních molech sklízely velký úspěch oversized trenčkoty s naducanými rukávy. Třešničkou na dortu je pak šik pásek, který celý vzhled decentně zjemní. Dejte sbohem svému trenčkotu v klasickém střihu a oblékněte se do obrovského, až na zem sahajícího modelu s neuvěřitelně dlouhými rukávy. V zimě 2019 budete jednoznačně za hvězdu!

Ke krásným a originálním trenčkotům vám dopomůže také Bibloo sleva!

Trendy kabáty pro rok 2019

2. Maxi kabát

K tomuto bodu by se daly přiřadit všechny kabáty, na které sedí označení oversized. Především se ale jedná o kabáty s délkou až na zem, které zaujmou už na první pohled. Jediné, co z vás bude vidět, budou špičky vašich bot. Je jasné, že nejde o ten nejvíce praktický trend, zejména když si představíte, jak snadno se takový extra dlouhý kabát zasekne v zavírajících dveřích vašeho auta, nebo jiného dopravního prostředku. A ideální nejsou ani pro osoby menšího vzrůstu, které budou konce kabátu tahat po zemi. Pro takové případy se skvěle hodí olemované kabáty, které splňují kritéria modernosti i praktičnosti.

Toužíte po extra dlouhém kabátu? Podívejte se na Answear sleva!

3. Zářivě růžová

Kabát ve výrazné zářivě růžové barvě je dalším hitem letošní zimy (samozřejmě ideálně v oversized verzi!). Barva je dost výrazná a tak není divu, že poté, co se podobný model objevil během jedné z módních přehlídek, nemluvilo se téměř o ničem jiném. Růžová není volbou každého a tahle její zářivá varianta je ideální pouze pro odvážné lidi, kterým nevadí být středem pozornosti. A to se vsaďte, že kamkoliv, kam v tomhle zářivě růžovém kabátu vkročíte, se všechny pohledy zaměří jen a pouze na vás. Jestli si troufnete, rozhodně do takového kabátu jděte!

Široký výběr kabátů, tedy i těch zářivě růžových, pro vás má Bonprix sleva!

In kabáty v roce 2019

4. Chlupaté kabáty

Chlupaté, nadýchané a huňaté kabáty jsou trendem, na který narážíme každý rok. Kožešiny a kožichy jsou prostě nestárnoucí klasika! Co se však mění je přístup k nim, a tak dnes běžně narazíme vedle pravých a ušlechtilých materiálů i na ty syntetické a zcela šetrné k životnímu prostředí. Výběr materiálu tak může být dalším plusem tohoto kousku vašeho šatníku. Třeba díky kabátu z ekokožešiny můžete šířit osvětu a sdělovat světu svůj názor na věc. Ať už dáte přednost kabátu z jakéhokoliv materiálu, bude-li dostatečně huňatý, budete všude za hvězdu.

Chlupaté kabáty za příjemné ceny? Přesně o tom je Orsay sleva!

5. Pelerína

Další nestárnoucí klasika, která sluší snad každému. Chvíli jsme o pelerínách neslyšeli, letos se ale opět vrací na výsluní – a to není vůbec špatně! Jak vypadá trendy pelerína roku 2019? Opět nám mnohé prozradí pohled na mola módních přehlídek. Oproti dřívějším, spíše usedlejším modelům, jsou letošní in peleríny velmi šik a odvážné. Od tajemných až gotických pláštíků přes drsné rock peleríny s poodhalenými zády až po romantické a něžné pelerínky až na zem. Pelerína je velmi praktická a krásná a rozhodně by neměla ve vaší šatní skříni chybět – letos, ani jindy.

Pořiďte si nádhernou pelerínu za super cenu díky Otto sleva!


Podívejte se, jaký kabát nosí celebrity a jak výše zmíněné trendy vypadají v praxi!

Leave a Reply