Kvalitní boty na zimu

Zimní boty by měly být trendy, ale také praktické

Při výběru bot se většinou zaměřujeme především na to, jak vypadají. Jsou ale typy, u kterých je stejně důležitá – ne-li důležitější – také jejich funkčnost. K takovým typům patří bezesporu zimní boty, které nám musí poskytovat ochranu před zimou či vlhkem. Podívejte se, jak si vybrat zimní boty tak, aby vás dostatečně ochránily i v té nejtužší zimě, a zároveň byly tak krásné, že je vám bude každý závidět. Letošní trendy jsou totiž jasné!

Výška ke kolenům

Vysoké kozačky byly kdysi módní, ale v posledních letech ovládly módní mola spíše kotníkové boty. Teď však kozačky opět zažívají svůj boom. Jejich výhoda je jasná, ochranu totiž poskytnou celé noze včetně lýtek. Navíc jsou nabízeny v jednoduchých a elegantních i velmi originálních až extravagantních designech. Upnuté vysoké kozačky, které těsně obepínají lýtka, můžete doplnit sukní v midi délce, nebo zvolte širší kozačky a doplňte je kalhotami elegantně zastrčenými dovnitř. Ať už zvolíte jakýkoliv design, můžete si být jistí, že se strefíte.

Skvělé zimní boty s výškou ke kolenům vám zajistí naše Answear sleva!

Zimní boty

Silná podrážka

Světoví designéři vám potvrdí, že letos platí: „čím tlustější podrážka, tím jsou boty cool“. Tlustá podrážka je navíc u zimních bot nezbytností. Čím dále od země vaše nohy budou, tím spíše budou chráněny od chladu či mokra. Současné moderní boty pro ženy a dámy mají navíc podrážku silnou tak akorát, aby nevypadaly příliš drsně a mužně. Boty lze navíc zjemnit krásnou kožešinkou nebo elegantními doplňky. I muži či milovníci tvrdšího stylu si však přijdou na své. Je jedno, jakému stylu a designu dáte přednost, zimní boty se silnou podrážkou budou vždy cool a in.

K nádherným zimním botám s dostatečně silnou podrážkou vám dopomůže i naše Shooos sleva!

Hranatá špička

Boty s ostrými hranami jsou trendem nejen letošního roku, ale i několika posledních. A tak je jasné, že se tento trend odrazí i u zimních bot. S tímto stylem pracují módní návrháři u mnoha typů bot, takže se s ním budeme ještě dlouho setkávat. Vsaďte na ostré hrany a nikdy nešlápnete vedle. Je jedno, jestli budou vaše zimní boty disponovat úzkou špičkou, nebo se na nich objeví jen pár zkosených detailů. Hrany místo oblých okrajů letos prostě vévodí nejen zimě.

Sháníte krásné zimní boty s hranatou špičkou? Pak je zde pro vás naše Baťa sleva!

Imitace zvířecí kůže

Tento trend ovládl především doplňky jako kabelky, setkáme se s ním však také u bot – a to i těch zimních. Zimní boty se vzorem kůže divokých šelem, krokodýlů, hadů nebo čehokoliv, co vás napadne, vás nejen dostatečně zahřejí, ale dodají vám ten správný moderní look. Pořiďte si tradiční vzory v neutrálních barvách, nebo vyzkoušejte něco extravagantního a obujte se do neonových zářivých barev. Tyhle zimní boty jsou letos jednoznačně must-have!

Nádherné zimní boty s imitací zvířecí kůže? I to je naše ZOOT sleva!

Vhodné boty do sněhu

Společenské boty

Na závěr jeden typ obuvi, který v zimě sice příliš praktický není, jeho obliba je ale tak veliká, že jej nemůžeme nezmínit. Zimní období je bohaté na různé plesy a večírky, takže by ve vašem botníku neměly chybět botky, v kterých budete za hvězdu. Společenským botám dominují neutrální barvy a zářivé doplňky. Z dámských bot jsou nejvíce trendy ty na vysokém podpatku. Pokud se vám v nich ale nechodí dobře, máme pro vás dobrou zprávu: velký boom teď opět zažívají balerínky! Pořiďte si elegantní plesové boty s kapkou extravagance a nikdo nebude víc trendy než vy. A chlad a vlhko vyřešíte pořízením zimních bot, ze kterých se můžete do těch společenských přezout až na místě.

Úžasné společenské boty pořídíte na XY a úžasné ceny vám zajistí naše Eobuv sleva!


A pokud sháníte boty na hory či na túru v zasněžené krajině, zde je pár tipů pro jejich výběr:

Leave a Reply