Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
Kaufland Black friday? I tento řetězec nabídne velké slevy Černého pátku! - SLEVY A PRÁCE NA DOMA

Kaufland Black friday? I tento řetězec nabídne velké slevy Černého pátku!

Zatím jsme byli zvyklí na Černý pátek spíše v prodejnách s oblečením nebo v prodejnách elektra či s jiným věcným zbožím, které nemělo nic společného s potravinami – tedy pokud nešlo o akce restaurací a barů. Rádi si ale jistě všichni zvykneme i na to, že se Černý pátek bude konat v řetězcích s potravinami a se spotřebním zbožím. Přivítejme Kaufland Black friday!

Slevy miluje každý

Český národ je národem milovníků slev. Kde je sleva, tak se vždy objeví spousta zákazníků. A není se čemu divit, když spotřební zboží, oblečení, boty, elektronika i potraviny se u nás prodávají ze vyšší ceny než v sousedním Německu. A to i přes fakt, že k vysokým německým platům máme stále hodně daleko!

Kaufland Black friday už loni ukázal, že je velký

Již v roce 2018 probíhal Černý pátek v Kauflandu ve velkém. Zejména máslo se stalo předmětem sporů kupujících o to, kdo si jej za velmi nízkou cenu nakonec odnese nejvíce. Místy šlo až o humorné půtky přecházející do nepříjemných strkanic.

Na internetu můžete najít spoustu videí, kde je zdokumentováno, jak se čeští důchodci nechali  zlákat Černým pátkem v Kauflandu. A měli důvod, protože Kaufland Black friday přinesl opravdu velké slevy na sortiment, který jednak kupujeme všichni, a jednak se dá nakoupit i do zásoby. Bude tomu tak i letos? To se dozvíte na Black Friday 2019.

Pozor na slevy vyumělkované!

Každý šetří, jak může, a zrovna Černý pátek je k tomu skvělá příležitost. Většina elektroniky, oděvů, domácích potřeb nebo dokonce i dovolených bude za výprodejové ceny, díky kterým se vám nejen v rámci Kaufland Black friday, ale i v dalších obchodech nakoupit spousta věcí a přitom na nich značně ušetřit.

Jen pozor, abyste se nenechali nachytat slevami vyumělkovanými, kdy se cena sníží, ale z uměle navýšené ceny původní, takže ta výprodejová bude stejná nebo jen o maličko nižší než cena běžná v jiných dnech nebo ostatních obchodech.

Specialisty na vyumělkované slevy bývají obchodníci s elektronikou, s bytovými doplňky nebo s oděvy. A tak si již nyní obhlédněte ceny toho, co byste chtěli během Black friday 2019 pořídit, abyste mohli posoudit, zda přichystaná sleva vůbec stojí za to. Díky tomu se vám opravdu podaří na Černém pátku ušetřit, protože se najde i spousta obchodů, kde budou slevy opravdu velké.

Lidl nezůstane pozadu

Kaufland nebude jediným německým řetězcem, který se pustil do akcí na Černý pátek. Velké slevové akce v rámci Black friday budou probíhat i v Lidlu coby Lidl Black friday. A tak se už nyní těšme na mnohem levnější sortiment, u kterého v rámci Lidlu víme, že je bohatý, zahrnuje všechny základní věci do domácnosti, k oblékání, kutění, zahradničení a samozřejmě pro vaření, skladování, servírování, včetně samotných potravin z různých koutů světa.

Leave a Reply