Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
3 nejkrásnější podzimní vůně pro ni a pro něj - SLEVY A PRÁCE NA DOMA

3 nejkrásnější podzimní vůně pro ni a pro něj

Každé letní období má své charakteristické rysy a pro každé z nich se honí jiné vůně, s jinými tóny a akcenty. K chladnějším a sychravým dnům, které jsou typické pro podzim, se skvěle hodí dřevité a kořenovité vůně. Takové, které vás zahřejí a alespoň navodí pocit sluncem zalitých dní. Podzimní vůně by měly být svěží a energické, smyslné a divoké. Přinášíme vám výběr 3 ženských a 3 mužských parfémů, které jsou hity letošního podzimu.

Chcete se zahřát doopravdy? Vyzkoušejte recepty na vynikající podzimní polévky!

1) PRO NI – Calvin Klein Women

Parfémovaná voda Women od Calvina Kleina je určena všem ženám, které si jsou vědomy své jedinečnosti. Květinově dřevitá vůně vyluzovaná základem z ambroxanu, jalovce a olibanumu je ideálním společníkem podzimních chvil. Hlava z citrusů, eukalyptu a černého pepře je svěží a probouzí touhu a vnitřní sílu. Srdce z magnolie, jasmínu a květu pomerančovníku uklidňuje a zahřeje.

2) PRO NĚJ – Hugo Boss Boss Bottled Intense

Pánská parfémovaná voda Boss Bottled Intense od Hugo Bosse je velmi intenzivní s kořenitými a dřevitými tóny, které přesně odpovídají podzimní náladě. Je podmanivá a určená všem charismatickým mužům – její tváří je herec Gerard Butler. Dřevitý základ z cedru a santalového dřeva je doplněn vanilkou a vetiverem, které vůni lehce uzemňují a oslazují. Hlava složená z jablka a květu pomerančovníku probouzí smyslnost, srdce z hřebíčku, skořice a petitgrainu nabíjí energií.

Notino sleva vám pomůže nakoupit tyto parfémy výhodněji!

3) PRO NI – Lacoste Pour Femme

Parfémovaná voda pro ženy Lacoste Pour Femme je svěží a smyslná vůně. Základ ze santalového dřeva, kadidla a himalájského cedru vás nabije energií. Srdce tvořené ibiškem, jasmínem a bulharskou růží odkryje vaši ženskost, hlava z jamajského pepře a fialovou frézií zase vaši vnitřní vášeň. Tato vůně je opravdu sytá a ostrá, zároveň však vzdušná a svěží – prostě neodolatelná!

4) PRO NĚJ – Christian Dior Sauvage

Podzim se nese v kořenitých a dřevitých tónech, a přesně ty má v sobě také nová parfémovaná voda pro muže Sauvage od Christiana Diora. Tato vůně působí tajemně, smyslně a divoce, ale zároveň také lehce uhlazeně. Hlava z bergamotu a ambroxanu je doplněna o srdce z ambry. Tento parfém je zajímavou směsicí jemnosti a nespoutanosti, elegance a pudové divokosti.

Získejte Elnino slevu a nakupte tyto parfémy za výhodnější cenu!

5) PRO NI – Jean Paul Gaultier Scandal by Night

Jean Paul Gaultier a jeho parfémovaná vůně pro ženy Scandal by Night jsou horkou novinkou letošního roku. Květinová vůně s medově sladkým akcentem vás přenesou do dalekého a kouzelného Orientu. Jak už název napovídá, tato vůně je divoká, ženská – až skandální! Základ tvoří santalové dřevo, boby tonka a pačuli, hlava je z citrusů a medu a srdce je tvořeno nardem a tuberózou.

6) PRO NĚJ – Prada Luna Rossa Black

Parfémovaná voda pro muže Prada Luna Rossa Black se vyznačuje dřevitou, mírně nasládlou vůní. Je jemná, ale zároveň energická. Prada je navíc značkou luxusu a vytříbeného vkusu. Tato vůně je opravdu mužná, promítá se do ní typický italský styl plný šarmu a výbušné smyslnosti a mužské síly. Hlava parfému je složena z bergamotu a anděliky, srdce z pačuli a kumarinu.

Díky Douglas slevě můžete tyto parfémy získat levněji!

Leave a Reply