Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /data/7/b/7bada637-f7a4-42fe-b200-36ef60f2c417/slevyapracenadoma.cz/web/wp-includes/functions.php on line 6031
sconto nabytek sleva - SLEVY A PRÁCE NA DOMA
sconto nábytek logo

sconto nabytek sleva

Sehnat kvalitní nábytek za příznivou cenu není jednoduché, stejně jako vyznat se v opravdu širokém výběru. Ať už sháníte do svého domova či kanceláře cokoliv, v obchodech Sconto nejen, že vše seženete, ale také vám zde ochotně se vším pomohou a poradí. Nakupovat nábytek a bytové doplňky a dekorace ve Sconto nábytku se opravdu vyplatí. A vyplatí se ještě jedna věc – Sconto sleva!


Slevový kód sleva – Návod k použití:

  1. Zaregistrujte se na tipli.cz. Pokud použijete tento odkaz: www.tipli.cz/doporuceni-sconto jako bonus k prvnímu nákupu dostanete 100 korun a já, jako doporučující, dostanu také odměnu.
  2. Ve vyhledávači najděte prodejnu sconto.cz
  3. Klikněte na „Přejít na obchod“ na sconto.cz
  4. Najděte produkt, který vás zajímá, a zakoupíte ho.
  5. Ušetřili jste! Na vašem účtu Tipli uvidíte, kolik se Vám vrátí z nákupu. Po potvrzení nákupu můžete tyto peníze okamžitě zaslat na svůj bankovní účet.

tipli


O společnosti

Společnost Sconto, celým názvem Sconto nábytek s.r.o., patří k německému koncernu, který se prodejem nábytku zabývá již od roku 1990. Společnost Sconto má v České republice 8 kamenných prodejen s více než 600 zaměstnanci – a nadále roste a rozvíjí se. Kromě prodeje nabízí také profesionální poradenství a právem tak patří mezi nejoblíbenější společnosti v oblasti nábytku a bytových doplňků u nás. Podívejte se, jaké výhody vám nabízí Sconto sleva!

Nový nábytek? A co takhle ještě nová elektronika? Vybírejte na Euronics.cz!Stůl modrá

Sconto – odborník na nábytek

Orientace na stránkách Sconto.cz je velmi jednoduchá. V kategoriích si můžete vybírat mezi jednotlivými místnostmi nebo se podívat přímo do přednastavených kategorií konkrétního nábytku. Využít můžete také inteligentní vyhledávač, který vám sám předloží několik návrhů. U každého zboží najdete fotografii a základní informace o produktu, včetně jeho rozměrů a kolik kusů obsahuje balení (nábytek vám přijde nesmontovaný). Zároveň se vždy dozvíte, jaké jsou možnosti dopravy a jaká je dostupnost vámi zvoleného zboží.

Sconto vám zařídí kuchyň snů

Pokud plánujete pořídit nebo kompletně zrekonstruovat kuchyň, i na to je zde Sconto! Je pro vás připraveno celkem 8 kuchyňský studií s odborně vyškoleným personálem, který vás provede celým procesem. Společně s vámi připraví 3D model vaší nové kuchyně, přesně podle vašich představ. U vás doma změří prostor, abyste měli jistotu, že vše, co si vyberete, se na své místo 100% vejde. Ve Sconto pro vás také připraví instalační plán, ve kterém si rozvrhnete, kde přesně budou umístěny veškeré rozvody. Zároveň vám v kuchyňských studiích se vším poradí a společně s vámi proberou veškeré možnosti, které máte. I na novou kuchyň je zde Sconto sleva!

Sháníte-li kvalitní kuchyňské vybavení českého výrobce, podívejte se na Tescoma.cz!

Šedá pohovkaZaplaťte tak, jak vám to nejvíce vyhovuje

Možností, jak zaplatit za objednávku v internetovém obchodě Sconto.cz, je hned několik. Zvolíte-li odběr zboží osobně na jedné z prodejen, platit zde můžete kartou i v hotovosti. Pokud si necháte zboží přivést až k vám domů, můžete platit na dobírku, tedy až při převzetí. Zaplatit lze ale samozřejmě také předem, a to platební kartou přes systém GP webay nebo bankovním převodem. Vaše objednávka se začne vyřizovat ihned po přijetí platby, což obvykle trvá 1-2 pracovní dny.

Nábytek můžete mít doma už druhý den

Pokud zvolíte možnost osobního odběru na prodejně a vámi objednané zboží je skladem, vyzvednout si je můžete ještě tentýž den, případně následující. Pokud je zboží na externím skladu, obvyklá doba jeho dodání činí 14 dní. U produktů, které jsou mimo tyto sklady, se doba dodání různí, obvykle se jedná o 4-6 týdnů. O stavu vaší objednávky vás kdykoliv informují v Zákaznickém centru. Chcete-li si nechat zboží dovézt domů, využít můžete přepravní služby Sconto, u které máte jistotu odborné manipulace s nábytkem, který vám vždy dovezou zcela nepoškozený. Sconto sleva je zase vaše jistota v oblasti výhodných cen!

Pokud vás nic z nabídky na Sconto.cz nezaujalo, podívejte se na Bonami.cz!

Zvýhodněné ceny – to je Sconto Club a Sconto slevaBílé křeslo moderní

Registrovat do Sconto Clubu se můžete buď na prodejně, nebo on-line na internetových stránkách Sconto.cz. Získáte tak možnost nakupovat za zvýhodněné ceny určené pouze členům. Jako člen budete také neustále v obraze o dalších zajímavých akcích a budete dostávat newsletter plný inspirace. Členem Sconto Clubu je možné stát se ještě před provedením nákupu a své výhody můžete využít už na něj. A Sconto sleva vám pomůže k ještě lepším výhodám!

Leave a Reply