Booking sleva

Booking sleva


booking sleva - 15 $
-Sleva 15 $
15 $ sleva na ubytování přes Booking.com.

To, co bylo kdysi pro většinu z nás téměř nemožné, je dnes naprosto běžné. A totiž cestování na vlastní pěst. Dnes už si můžeme dovolenou zařídit úplně sami, bez cestovní kanceláře. Někdy to ale může být pěkně složité. A jedním z největších problémů je obstarání ideálního ubytování. Díky Booking.com je to ale opravdu jednoduché. Vyzkoušejte Booking slevu a přesvědčte se o tom na vlastní oči!


To nejlepší na jednom místě – a s Booking slevou ještě výhodněji

Pokud si ubytování sháníme sami, zabere nám to obvykle dost času. Zkoumáme nabízené možnosti a vzájemně je porovnáváme. Nejčastěji nás zajímá, kde se konkrétní ubytování nachází, zda mají volné pokoje pro požadovaný počet osob nebo jaké je vybavení pokojů. Velmi důležitým faktorem je samozřejmě také cena. Booking.com pro vás ale sám vybere jen ty nejlepší nabídky. Podle zadaných parametrů a za nejnižší dostupné ceny. Ty mohou být ještě nižší – s Booking slevou.

O společnosti

Společnost Booking.com založil v roce 1996 v Amsterdamu Geert-Jan Bruinsma. Ubytování bylo původně možné najít pouze v Nizozemsku. Později se však nabídka rozšiřovala i za hranice. Dnes nabízí Booking.com ubytování na více než 200 místech ve více než 70 zemích. Jejich webové stránky jsou k dispozici ve 42 jazycích, včetně češtiny. Proto neváhejte, využijte Booking slevu a ještě dnes vybírejte z více než milionu nabídek ubytování.

Chci si najít ubytování – jak na to?

Booking dovolenkaMůžete se na Booking.com registrovat nebo hledat ubytování rovnou. Registrace probíhá v několika jednoduchých krocích a je velmi rychlá. Vlastní účet má mnoho výhod. Nemusíte své údaje vyplňovat při každé rezervaci, můžete si ukládat oblíbená místa nebo spravovat své rezervace. Při hledání ubytování si zvolíte místo, kde chcete bydlet, kolik lidí shání ubytování a v kolika pokojích a délku pobytu. Pokud se chystáte na pracovní cestu nebo budete cestovat se snowboardem či lyžemi, i na tyto možnosti Booking.com myslí.

Booking.com a jeho uživatelé doporučují

Server vám poté vyjede několik nabídek, které jsou automaticky řazeny podle jeho vlastního doporučení. Seřadit si je ale můžete i podle jiných kritérií. Podle doporučení hostů si můžete vybrat nabídky, které jsou ideální pro poznávání nových lidí, výlety do přírody nebo třeba relaxaci. Booking sleva vám tak zajistí ubytování s mnoha výhodami navíc. U každé nabídky je k dispozici několik fotografií, abyste měli zcela jasnou představu. Tu vám mohou doplnit také uživatelské recenze.

Vybírejte nabídky, které přesně odpovídají vašim představám

Nabízená ubytování si také můžete seřadit podle jejich vzdálenosti od památek či důležitých míst ve vybraném městě. Dále je nabízena možnost řazení nabídek podle hodnocení uživatelů či podle počtu hvězdiček daných ubytovacích zařízení. Pokud dáváte přednost zkušenostem druhých, využijte seřazení nabídek podle nejvyššího hodnocení a největšího počtu komentářů. A samozřejmostí je řazení nabídek podle ceny, od těch nejlevnějších až po ty o něco dražší. Chcete opravdu kvalitní ubytování, ale váš rozpočet je omezený? Booking sleva je řešením právě pro vás.

Jídlo v ceně nebo golfové hřiště v sousedství? Žádný problém!

Nabídky je dále možné filtrovat podle mnoha parametrů. Můžete uvést svůj rozpočet a vyjedou vám ubytování pouze ve vámi zvoleném cenovém rozpětí. Vyberte si nabídky pouze v dobře hodnocené lokalitě nebo pouze v určitém typu ubytovacího zařízení. Najděte si pouze ty nabídky, u kterých je možné bezplatně zrušit rezervaci nebo u kterých není vyžadována platba předem. Vybírat také můžete z nabídek se specifickým způsobem stravování nebo s pokojem s vámi požadovaným zařízením. Handicapovaní mají možnost vyhledat pouze ta ubytování, která odpovídají jejich potřebám. Možností je opravdu mnoho, jen tak totiž Booking.com zaručí, že vámi vybrané ubytování bude přesně podle vaší představy.

Mám vybráno, co teď? Rezervace a Booking sleva!

Rezervace ubytování přes Booking.com je velmi jednoduchá – provedete ji jedním kliknutím. Musíte při ní vyplnit i platební údaje, a to rovněž v případě, že budete platit až na místě. Uvedení vašich platebních údajů je pro ubytovací zařízení určitou zárukou vaší rezervace. Tu je ale možné zrušit – bezplatně. Způsob placení a možnosti zrušení rezervace si stanovuje každé ubytovací zařízení samo. Veškeré podrobnosti se při rezervaci dozvíte. A nezapomeňte využít Booking slevu!

Booking.com – to není pouze ubytování

kufrPomocí Booking.com si můžete zajistit ubytování i pro služební pobyt. Věděli jste ale, že vám pomohou zajistit také letenku? Případně letenku společně s rezervací hotelu. Obě tyto stránky, na které vás příslušné odkazy zavedou, bohužel nejsou dostupné v češtině. S menší znalostí angličtiny, případně mnoha dalších jazyků, se to dá ale hravě zvládnout. Přes další odkazy si můžete pronajmout auto a nebo zarezervovat taxi z letiště. A tyto dvě stránky už jsou k dispozici i v české jazykové mutaci. Plánování vaší dovolené nikdy nebylo jednodušší. A díky Booking slevě ani tak výhodné.

Podvodů se bát nemusíte, vše je pečlivě zabezpečeno

K rezervování ubytování vždy používejte pouze oficiální stránku nebo aplikaci Booking.com. Využívání portálu nebo aplikace Booking.com je zcela zdarma. Při registraci na webové stránce musíte potvrdit svůj email, při aktivaci aplikace zase své telefonní číslo. Tak máte jistotu, že se k vašemu účtu nedostane nikdo jiný. Booking.com pečlivě vybírá nabízená ubytovací zařízení. Garantuje ochranu zákazníků před jakýmikoliv podvody. A díky domluvě s ubytovacími zařízeními neplatíte žádné rezervační poplatky. Platíte jen a pouze částku za ubytování, případně vámi vybrané dodatečné služby. V případě, že by po vás přesto byly požadovány nějaké poplatky navíc, Booking.com se zaručuje, že tyto poplatky uhradí. Booking sleva je další skvělou možností, jak ušetřit.


Zákaznická podpora je vám k dispozici nonstop

Máte-li nějaký dotaz, využít můžete samoobslužné nástroje na stránkách Booking.com. Ve velmi rozsáhlé nápovědě se myslí téměř na vše. Dozvíte se tady také, jak můžete uplatnit svou Booking slevu. Pokud zde však odpověď na svou otázku nenajdete, můžete kontaktovat zákaznickou podporu. Na výběr máte ze dvou možností – e-mailem nebo telefonem. Zákaznická podpora je k dispozici v češtině a 24 hodin denně.

Ideální ubytování je s Booking.com na dosah

Čeká na vás ubytování na více než 200 místech ve statisících hotelů, hostelů, motelů, botelů, apartmánů, penzionů, vilách či prázdninových domech. Přesně podle vašich přání. Se snídaní do postele, v blízkosti vašich oblíbených památek, na klidném nebo naopak živém a rušném místě. Přes Booking.com můžete cestovat vy, vaše rodina, přátelé či známí – a také vaši domácí mazlíčci. Pokud si chcete svou dovolenou opravdu užít, použijte Booking slevu a netrapte se otravným sháněním dokonalého ubytování.

Pokud jste si nevybrali ubytování na Bookingu, zkuste článek o Airbnb slevě a ušetřete.

Leave a Reply